Pár slov o mně

Kdo jsem a proč se věnuji práci s lidmi

Většinu svého profesního života jsem pomáhala lidem rozvíjet a uplatnit jejich potenciál, ať už jsem byla v roli personalistky, manažerky, nebo koučky. Jedenáct let jsem sbírala zkušenosti v personální agentuře Axios, kterou jsem spoluvlastnila a vedla. Působila jsem také jako poradce při výběru podnikových IS a spolupracovala jsem na analýze systémů pro znalostní, informační a personální management. Baví mě propojovat svou znalost firemního prostředí se schopností práce s lidmi. Ve firmách se věnuji koučinku, vedení rozvojových projektů, moderování inovativních workshopů.

Posledních 20 let se vydatně věnuji svému osobnímu rozvoji a učím se být vnímavějším a autentičtějším člověkem. To, co jsem se naučila, předávám dál. Pomáhám lidem motivovat sebe i ostatní, rozvíjet vztahy v práci i v soukromí, pracovat se svými pocity a emocemi, a využívat je při svém rozhodování. Hluboké rozhovory s lidmi mi přinášejí radost, poznání a zážitek. Příběhy lidí a jejich vnitřní svět bývají totiž neskutečně pestré, často překvapivé a také poučné.Jaké školy mě ovlivnily?


Principy života

Principy života jsou školou praktické sebezkušenostní filosofie zaměřené na vlastní sebepoznání a osobní růst. Autorkou tohoto přístupu je Helena Vertelmanová. Její semináře studuji zhruba 19 let (= cca 200 dnů výcviku).

Bioenergetika

Cílem bioenergetiky je navyšování energie v těle. Aby energie tělem proudila, potřebujeme uvolnit energii z míst, kde jsou uložené traumatické prožitky. Bioenergetika pracuje traumaty prostřednictvím prožitku a práce s tělem. Absolvovala jsem výcvik u Johna Hawkena. (26 dnů)

Improdivadlo

Improvizované divadlo je úžasná škola hrou. Tato platforma je dnes určená pro širokou veřejnost - pro lidi, kteří se chtějí hravou formou učit hrát divadlo, nebo jen prezentovat, pohotově reagovat, zkrátka improvizovat. Pro mě osobně byly tréninky odreagováním, tréninkem mozku, bohatou inspirací pro práci s lidmi a skutečnou pokladnicí v sebepoznání. Hodně mi pomohly nebát se mluvit před lidmi bez předchozího detailního promyšlení celé přednášky, ale také pro vedení workshopů hravou formou. (20 dnů)

Další směry:

  • Individuální systemika – Artho Wittemann
  • Medicínský kruh - cesta transformace
  • Rodinné konstelace
  • Mental Healing – Clemens Kuby
  • Points of You - koučinkové karetní hry