Life Designer

Průvodce na cestě za svou vizí

Průvodce na cestě za svou vizí je osobní deník plný otázek, který vám pomůže srovnat si myšlenky a vydat se za svým snem. Knížka původně vznikla jako příloha k diářům Life Designer, ale brzy si našla své příznivce i jako samostatná publikace.

Tento průvodce vás velmi laskavým přístupem provede zamyšlením o tom, v čem spočívá právě vaše jedinečnost a váš životní sen. Pomůže vám vnímat to, co vás na vaší cestě podporuje, co vás naopak brzdí a jak tyto překážky překonat. Tato knížka je sice tenká, není však určená k rychlému čtení. Obsahuje 12 kapitol. Pokud budete věnovat jedné kapitole jeden měsíc, buďte připraveni na rok plný uvědomění a změn.

Kapitoly knížky:

1. V čem spočívá vaše jedinečnost?
2. Cesta za životním snem
3. Než vykročíte k cíli
4. Plánování času podle Stephena R. Coveye
5. Strom života a životní role
6. Život v rovnováze
7. Tajné poselství prokrastinace
8. Mapování dne
9. Know-how vítězů spočívá v jejich filosofii
10. Můj ideální den
11. Mapování životního stylu
12. Krůček po krůčku ke změně návyků

S dcerou Hankou vyrábíme motivační diář Life Designer, který nabízíme spolu s Průvodcem na cestě za svou vizí, jehož jsem autorkou. Diář a průvodce pomáhají nejen nám, ale i našim zákazníkům, pracovat s časem, se svými myšlenkami a nápady, a zároveň si uvědomovat své priority. Pokud potřebujete podpořit v hledání svého životního snu a v sebemotivaci, je Life Designer spolu s Průvocem na cestě za svou vizí určen právě Vám.